POSTACIE


Harukichi

Wiek: 19 lat
Rasa: Człowiek - Mag Żywiołów
Gildia: -
Status: Żywa
Opis: Młoda dziewczyna z czarnymi włosami i zielonymi oczami, a także bardzo ciemną cerą. Pojawia się podczas misji Rangi S, podczas której pomaga Erzie, Grayowi i Lucy. 
Przeżyła spotkanie z białym smokiem z gór, podoba jej się Natsu, ale ze względu na wieść o tym, iż kocha on Lucy odpuściła. Miała propozycję, aby dołączyć do Fairy Tail, ale odmówiła. Pojawia się później podczas misji Natsu, gdzie okazuje się iż znalazła swoją miłość - Shona. Potrafi używać magii, jednak woli posługiwać się mieczami. Jest zadziorna i gadatliwa, a także bardzo uparta. Shon mówi do niej zdrobniale Haru co występuje w jej imieniu. 


"Mówią, że to najpiękniejsza magia na świecie"
Itami Yurusu

Wiek: 6 lat
Rasa: Człowiek - Mag Uzdrowienia
Gildia: Przebywa w Fairy Tail, ale nie jest członkinią
Status: Żywa
Opis: Ma złote, długie włosy i czarne oczy. Itami jest cichą i grzeczną dziewczynką, którą każdy lubi. Jej mama została zabita przez ojca, a ona sama więziona dopóki nie uratował ją Natsu. Przebywa u Lucy, ponieważ bardzo polubiła i ją i Salamandra. Po krótkiej przerwie znów się odnajduje z wiadomością, że jej brat zaginął, uleczyła różowowłosego kiedy stracił wzrok. Jej imię oznacza ból. Traktuje Natsu jak ojca, zaś Lucy jak matkę.


" (...) serce jest naszą prawdziwą siłą. Jesteś najsilniejszy ze wszystkich Na-chan, bo twoje serduszko jest duże i gorące"


Kurushini Yurusu

Wiek: 16 lat
Rasa: Człowiek - Mag Śmierci
Gildia: Fairy Tail
Status: Żywy
Opis: Na początku był wrogiem Fairy Tail, po czym okazuje się że jest on  do tego wszystkiego zmuszony. Ma czarne włosy i złote oczy, a także bladą skórę. Kurushini jest cichym i nieśmiałym chłopakiem, a mimo wszystko bardzo silnym. Chciałby dołączył do gildii, ale uważa że nie zasługuje na to, po tym co im zrobił. Jego imię oznacza cierpienie.


"Wolność jest czymś niesamowitym, powinieneś podążać ścieżką, która do niej prowadzi. Pomogę ci ją wybrać i dać szansę, abyś mógł zacząć od nowa żyć, tak jak pragniesz"

Fraud (Grzesznik)

Wiek: Nieznany, ale wygląda na 20
Rasa: Człowiek - Mag Ciała
Gildia: Kiedyś Fairy Tail
Status: Nieśmiertelny
Opis: Mężczyzna o czarnych, długich włosach i czerwonych oczach, wysoki i dobrze zbudowany. 14 (wraz z 7 letnią przerwą) lat temu został wyrzucony z Fairy Tail przez zdradę, a mimo to powraca jak sądził tylko na chwilę, ale sprawy tak się pokomplikowały że zostaje z w gildii na dłużej, tym samym pomagając im. Zakochał się w Misaki, która została zabita przez Zerefa, przez co stał się zły i zabijając ludzi stał się nieśmiertelny w celu znalezienia i wypełnienia zemsty. Jego imię oznacza oszustwo. 


"Nie można ujarzmić mroku, zło trzeba zabić"
Misaki Shiniri

Wiek: 23 lata
Rasa: Człowiek
Gildia: -
Status: Martwa
Opis: Młoda kobieta o czarnych włosach i niebieskich oczach, miłość Frauda. Przez rok była jedynie przyjaciółką Grzesznika. Ale później wyznali sobie miłość. Została brutalnie zamordowana przez Zerefa, kiedy w pewnym momencie ten się przebudził.

"Chwilę porozmawialiśmy, a ona już mi się śniła. Jej długie, czarne włosy, błyszczące niebieskie oczy i słodki uśmiech"
Hana Dragneel

Wiek: 20 lat
Rasa: Człowiek
Gildia: -
Status: Martwa
Opis: Kobieta o długich, różowych włosach, czarnych oczach, opalonej skórze i sporych rozmiarów piersiach. Jest matką Natsu i żoną Igneela. "Oswoiła go", szybko się w sobie zakochali a kilka lat po tym zaszła w ciążę. Urodziła Natsu w wieku 20 lat a trzy miesiące po tym została zabita, za urodzenie dziecka smoka. Jej imię oznacza kwiat, wybrała dla syna imię Natsu (lato) bo lubiła łączyć te dwa słowa "letni kwiat". Była wesołą, niecierpliwą, trochę roztrzepaną dziewczyną, z anielskim głosem. Gdzie często śpiewała przeróżne piosenki. Natsu charakter odziedziczył po niej, tak samo jak ona ma zawsze własne zdanie i coś do powiedzenia, bez względu na wszystko uśmiecha się, nawet w obliczu śmierci. 

"Ludzie powinni to zaakceptować, wierzę że wszystko da się pogodzić. Dobro ze złem, mrok ze światłem, nienawiść z miłością, trzeba tylko chcieć i wierzyć. Skoro będziesz musiał mnie opuścić to dobrze, ale obiecaj że wrócisz"
Elie Yochi 

Wiek: 36 lat 
Rasa: Człowiek 
Gildia: -
Status: Żywa
Opis: Kobieta o brązowych włosach i oczach, przyjaciółka Hany. Potrafi przewidywać przyszłość. Ma córkę Midori, a jej mąż nie żyje. Mieszkała z Haną od małego, były ze sobą bardzo zżyte więc bardzo przeżyła jej śmierć. Od razu rozpoznała w Natsu syna przyjaciółki. Elie jest mądrą, zabawną, dziewczyną o słabych nerwach i dość śmiesznym podejściu do Igneela, ale ze względu na wszystko wspomagała Hanę. Przepowiedziała iż Natsu umrze zbyt wcześniej tak samo jak Hana, potrafiła nawet rozmawiać z jej duchem. Wewnątrz wierzy, że nie wszystkie wróżby muszą być prawdą, a Natsu jako syn Hany będzie potrafił to zmienić. Zawsze porównuje Natsu i Lucy do Hany i Igneela.

"Wierzę, że będziecie w stanie zmienić waszą przyszłość"
Midori Yochi

Wiek: 10 lat
Rasa: Człowiek
Gildia: -
Status: Żywa
Opis: Córka Elie. Ma liliowe włosy po ojcu i brązowe oczy po matce. Jest wesołą, miłą i trochę roztrzepaną dziewczynką, która lubi się bawić. Jej ojciec umarł kiedy miała 5 lat, ale mimo tego wydarzenia nadal się uśmiecha.

"Braciszek Natsu"
Ren Bloodily (Krwawy Ren)

Wiek: 23 lata
Rasa: Demon
Gildia: -
Status: Żywy
Opis: Podwładny króla piekła, okazuje się że jest buntownikiem. Oznajmia Natsu iż jest on potrzebny w Piekle i na powrót do niego wracają, jest oddany względem kogoś do kogo ma szacunek. Jest bardzo silny, choć na takiego nie wygląda. Ma czarne włosy i czerwone oczy, zawsze towarzyszy mu biały sokół - Blood. Chociaż cały czas kłóci się i wyzywa z Risą wydaje się, że łączy ich mocniejsze uczucie.

"Nie pozwolę na to, ale...on też ma prawo być szczęśliwym"
                    
Risa Shiki (Królowa Demonów)

Wiek: 22 lata
Rasa: Demon
Status: Żywa
Gildia: -
Opis: Ma srebrne włosy i czerwone oczy, wyglądem przypomina porcelanową lalkę, ale jest znana jako Królowa Demonów. Jedno oko należy do jej brata, gdyż własne wydziobał jej kruk. Jest opanowana i zawsze znajdzie czas na żarty. Najbardziej kocha zadawać komuś ból i śmierć, a widok krwi sprawia że się uśmiecha. Lubi dokuczać Renowi, jednak kiedy Natsu opuszcza piekło widać między nimi pewne uczucie i strach ze strony demonicy.


"Kobieta o twarzy anioła i sercu demona"
Mizutani Fukashi

Wiek: 15 lat
Rasa: człowiek
Gildia:
Status: Żywa
Opis: Ma jasne włosy i fioletowe oczy. Jest doskonałą zabójczynią i potrafi posługiwać się każdą bronią palną. Zabito jej rodzinę, po czym sama o mało nie zginęła. Miejsce gdzie się znajduje nazwała Sensukirā, czyli zmysł zabójcy. Pomaga Natsu, ratując mu życie i zabierając do gildii. Mimo iż wcześniej sama chciała go zabić.

"Na tym świecie przetrwają najsilniejsi, dlatego zabiję morderców. Zabiję ich aby przetrwać w tym pięknym, aczkolwiek okrutnym świecie"
Idamara 
    
Wiek: -
Rasa: Gwiezdny Duch
Właściciel: Lucy Heartfilia
Status: Nieśmiertelna
Opis: Ma długie ciemnoblond włosy, czarne zmysłowe oczy, a jej jasną skórę przyozdabia pieprzyk pod lewym okiem. Jak na ducha jest bardzo sexowna a także silna. Ogólnie jest przeklęta przez ostatniego właściciela, co oznacza że może robić co chce i nie ma obowiązku być posłuszną. Jej magia polega na wzmacnianiu i leczeniu, jest dobra także w ofensywie. 

"Diamentowy duchu tyś winien na me wołanie przekroczyć próg gwiezdnego świata i wstąpić na nasz użycz mi swojej mocy!" 

Akumu

Wiek: 29 lat
Rasa: Człowiek - Mag Kontroli
Gildia: Kiedyś Gory Torment
Status: Martwa
Opis: Ma czarne, długie włosy i czerwone oczy. Kiedyś należała do nielegalnej gildii Gory Torment, która została zlikwidowana a większość jej członków zabita. Akumu była dorosłą kobietą bez krzty dobroci w sercu. Pomagała Aloisowi, ale została zabita przez Erzę. W życiu nikogo nie kochała, prócz siebie.


"Jestem twoimi koszmarami"
Alois Yurusu

Wiek: 45 lat 
Rasa: Człowiek - Magia Zniszczenia
Gildia: Kiedyś Gory Torment
Status: Martwy
Opis: Ma czarne krótkie włosy i złote oczy, ogółem bardzo przypomina Kurushiniego. Niegdyś należał do tej samej gildii co Akumu. Od tamtej pory pragnął tylko zemsty na Fairy Tail, kobieta którą pokochał zginęła z jego rąk po urodzeniu dzieci. Po zniszczeniu Gory Torment zatracił się w ciemności czyniąc tylko zło i ciesząc się czyimś cierpieniem. Jedyna osoba, której ufał i był zdolny współpracować była Akumu. Został zabity przez Makarova, natomiast był na tyle silny by zniszczyć całą gildię wróżek i pokonać Natsu. 


"Kiedyś był wspaniały, był dla mnie wzorem, a teraz (...) kiedy byłem mały mój ojciec zabił mamę, po czym mnie wykorzystał do swoich badań"                   
Kuro Doragon

Wiek: 24 lata
Rasa: Człowiek - nieznana magia
Gildia: Posiadłość Draco Gladius
Status: Nieznany
Opis: Ma jasno brązowe włosy i niebieskie oczy, z czego jedno przysłonięte jest opaską. W przeszłości był poddawany różnym eksperymentom. Uratował go Acnologia, nakładając na jego oko pieczęć dzięki której może zyskać każdą moc, równocześnie żądając od niego aby zniszczył Smoczych Zabójców. Nie miał imienia, wymyślił je sobie sam na wzór bestii która go uratowała co oznacza Czarny Smok. Jest zadufanym w sobie, pożądającym mocy chłopakiem, który po za celem który wyznaczył mu Acnologia chce stworzyć świat na własne upodobanie. A także zemścić się na ludziach, którzy go wykorzystywali i potomkach smoków. Kiedy mógł zabić Natsu nie zrobił tego, a uświadomił mu cenę dumy. Wydaje się szlachetny, a w głębi serca dobry. Chce zabić Salamandra żyjąc w przekonaniu że ten jest tylko siejącym zniszczenie i ból, demonem.

"Jeśli chcesz ze mną walczyć, znajdź swoją wartość Smoczy  Zabójco i zachowaj swą dumę"
Arma Gladi (Żelazna Dama)

Wiek: 21 lat
Rasa: Człowiek 
Gildia: posiadłość Draco Gladius
Status: Żywa
Opis: Ma długie, szare włosy. Oczy koloru zachodu słońca, jest piękną wojowniczką opanowaną w walce. Wydaje się posługiwać magią jak Erza, ale jedynie posiada zbroję, którą gdyby Tytania ją pokonała mogła zdobyć. Posługuje się ogromnym mieczem. Na ogół nosi biało-czerwoną sukienkę. Jest "pionkiem" Kuro jednakże jest od niego słabsza. Kiedyś jej wioska została spalona przez smoka, a kilka lat później dostała rozkaz aby pozabijać jej mieszkańców. Pochodzi z Yuri tak samo jak Natsu. Znała Hanę i Elie, które często się z nią bawiły. Jako pionek jest skoczkiem.


"Dziewczynka niczym wojowniczka z uśmiechem na ustach" 
Shon Mizuki

Wiek: 19 lat
Rasa: Człowiek - Wodny Smoczy Zabójca 
Gildia:
Status: Żywy
Opis: Dobrze zbudowany chłopak o niebieskich, krótkich włosach i tego samego koloru oczach. Jego historia jest nieznana. Wychował i nauczył go magii Smoczych Zabójców wodny smok - Datos. Jest miłością Harukichi.
Akira Honoyoshi

Wiek: 17 lat
Rasa: Człowiek - Mag Ognia
Gildia: Posiadłość Draco Gladius
Status: Martwy 
Opis: Wysoki, dobrze zbudowany młodzieniec o długich, czerwono-wyblakłych włosach i równie długiej, białej grzywce zasłaniającej lewe oko chłopaka. Jego oczy są koloru fioletowego. Jego historia jest nieznana. Zabił go Natsu.
Fumiki Majiku

Wiek: 15 lat
Rasa: Człowiek - Mag jednego życzenia
Status: Martwa
Opis: Dziewczyna o brudno-różowych włosach i jasnofioletowych oczach, drobnej budowy. Zawsze uśmiechnięta, mówiła z przesadnie miłym głosem. Od urodzenia była chora, a jej mięśnie powoli zanikały. Spotkała się z  Natsu w więzieniu, gdzie nie mogła już chodzić. Pomagała mu i jako pierwsza się do niego odezwała, przez co stali się przyjaciółmi. Miała marzenie, aby pojechać do  Magnolii do pewnego miejsca. Zawsze kochała magię, lecz dopiero kiedy spotkała Dragneela uwierzyła w nią. Jej rodzina została zabita, a ona jedyna przetrwała, jednak i tak została zamknięta jako niewolnik. Kiedy Natsu umarł na jej oczach bez wahania użyła swojej magii aby go uratować. Swoją magię zawsze nazywała "Magią Jednego Życzenia" ponieważ mogła użyć tylko raz oddając komuś swoje życie i tak też zrobiła. Prosiła Natsu, aby w jeden dzień poszedł do jej wymarzonego miejsca. aby zobaczył jakie to wspaniałe, aby zobaczył to jej sercem.

"Powiadają, że milczenie jest złotem, a mowa srebrem, kłamią. Dla mnie to nieoszlifowany diament, który wciąż się doskonali. Gdybyśmy całkowicie zamilkli utonęlibyśmy w oceanie samotności, rozpaczy i bólu" 

2 komentarze:

  1. Wow!!! Ale dużo nowych twarzy :D. Zaczynam od dzisiaj czytać Twojego bloga :). Pozdrawiam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiesz ja przepraszam jeślu coś powiem nie tak, uważam że twoje wpisy i twój punkt widzenia (NaLu itd) jest super. Masz talent, nie zmarnuj go. Jednak czytając twoje historie trochę zdenerwował mnie fakt że Natsu jest ciągle pokazywany jako po części ktoś zły. Mówi to nawet Makarov. Nie żeby to był zły pomysł jednak natychmiast kojarzy mi się z Sasuke z Naruto i zaraz robi mi się zimno. Boję się tego, że już taki zostanie. Narazie jednak trudno. Wiem że trafiłam tu trochę późno jednak myślę,że mimo tego nadal mogę się wypowiedzieć i coś skrytykować. Powodzenia,jeśli dalej tworzysz.:-)

    OdpowiedzUsuń